Rekrutacja do świetlicy na rok szkolny 2026/2027
Wnioski do świetlicy na rok 2026/2027 można składać do 23.06.2026 r. Wnioski są do pobrania w sekretariacie lub na stronie szkoły.
„Szkoła jest dla wszystkich – nauczycieli i uczniów – wspólnotą, rodziną wychowawczą, w której każdy młody człowiek spotyka się z szacunkiem niezależnie od swoich zdolności i możliwości intelektualnych .."
Jesteś tutaj:
Wnioski do świetlicy na rok 2026/2027 można składać do 23.06.2026 r. Wnioski są do pobrania w sekretariacie lub na stronie szkoły.
Szanowni Państwo,
W terminie od 26 do 28 maja2026 r. należy złożyć potwierdzenie przez rodzica/opiekuna prawnego kandydata woli przyjęcia do klasy pierwszej.
Dotyczy rekrutacji uzupełniającej.
Szanowni Państwo,
W terminie od 04 do 12 maja 2026 r. można składać wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I i oddziału przedszkolnego w rekrutacji uzupełniającej.
Serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy dzieci do naszego oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej!
Aktualnie posiadamy wolne miejsca w oddziale przedszkolnym oraz w klasie pierwszej. To doskonała okazja, aby zapewnić swojemu dziecku ciepłe i inspirujące środowisko nauki oraz rozwoju.
Rekrutacja uzupełniająca rozpocznie się 4 maja 2026 r.
Więcej informacji oraz zapisy można kierować na nasz kontakt telefoniczny 875675344 lub mailowy: dyrektornw@spjp2.eu. Serdecznie zapraszamy!
Szanowni Państwo,
W terminie od 08 do 10 kwietnia 2026 r. należy złożyć potwierdzenie przez rodzica/opiekuna prawnego kandydata woli przyjęcia do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego.
Serdecznie zapraszamy!
Potwierdzenie do pobrania na stronie szkoły lub w sekretariacie.
Szanowni Państwo,
W terminie od 02 do 13 marca 2026 r. można składać wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I. Serdecznie zapraszamy!
Szanowni Państwo,
W terminie od 02 do 13 marca 2026 r. można składać wnioski o przyjęcie dziecka do naszego oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2026/2027.
Serdecznie zapraszamy!
Szanowni Państwo,
W terminie od 23 do 27 lutego 2026 r. należy złożyć w sekretariacie szkoły:
deklarację kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2026/2027 (dotyczy dzieci już uczęszczających do naszego oddziału przedszkolnego).
Szanowni Rodzice!
Gmina Suwałki wzorem lat ubiegłych będzie składać wniosek do Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego o dofinansowanie zajęć w ramach programu „ABC pływania” w okresie jesiennym IX -XI 2026 r. Program jest przeznaczony dla uczniów kl. I-III (rok szkolny 2026-2027). Aby zgłosić dziecko do programu należy dostarczyć do sekretariatu szkoły zgodę na udział dziecka w programie w terminie do 17 lutego 2026 r. do godz. 15.00. Liczba miejsc ograniczona do 15 uczestników. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywać się będą po lekcjach. Rodzic odpowiada za dowiezienie i odebranie dziecka z zajęć nauki pływania z Suwałk.
Kontakt w przypadku pytań dotyczących programu „ABC pływania”: sekretariatnw@spjp2.eu.